Zadnjič sem po pomoti tiskal v visoki kakovosti za foto papir. V tiskalniku pa je bil navadni papir. Rezultat je bil izpis zelo slabe kakovosti. Ne daje vedno zelo natančno, po nekih merilih odlično delo tudi odličnih rezultatov. V veliki meri je rezultat odvisen od podlage.
Še več primerov podobne vrste najdemo. Tudi odlično seme v slabo dodelani zemlji je podoben primer. Še kakšne primer lahko najde vsak pri sebi.
Ne morem, da ne bi našel asociacije na področju učenja. Večje količina znanja, ki ga trpamo v glave, ne daje nujno lepše slike. Barvo in znanje je potrebno prilagoditi posameznemu papirju in posameznemu učencu. Pri tiskalniku je to preprosto. Kaj pa v razredu z 20 učenci?
No comments yet.